Choď na obsah Choď na menu
 


Rebelde

9. 5. 2011

Bol mexický telenovely Rebelde vyrobené televízory a vytvoril Cris Morena. Jedná sa o remake slávneho argentínskeho telenovela Rebelde cesta upravená pre mexické publikum PRETO vedúce k diferencias v pozadí znaky '. Séria sa uchádzala o tri roky, epizóda finále vysielanie v Mexiku 2. júna 2006. Rebel bol nahradený v júni 2006 s novým televízory série PSČ.

Séria je v septembri v Elite cesta školy, prestížne súkromnej internátnej strednej škole v Mexico City s hlavnou spiklenecky linka sa točí okolo skupiny študentov, ktoré sú populárne kapely. Ďalšie subplots Zapojiť školy fakulty a rodičov žiakov '.
Jeden značka show je náhodná používanie slov a fráz Inglés, často používajú znaky Jahoda.

Pozoruhodný aspekt tejto série je, že herci hrajú kapely sú samy o sebe v skutočnej kapele RBD, a umelec používal väčšinu hudby v relácii.
Boli veľmi úspešné v ich vlastnej pravý, sa stal jedným z najpopulárnejších v Latinskej Amerike a zákony medzinárodné turné.

To začalo vysielať 21. marca 2005 a skončila 15. decembra 2006. Prehliadka también Vysiela v 65 ďalších krajinách, vrátane Srbska, Peru, Rumunsko ACAS TV, Brazília, Španielska, Antena 3, Slovinsko, Bulharsko a Slovensko od septembra 2009 v drezúre na TV, na TV Nova v Chorvátsku a Albánsku na Vizion Plus.
Po sérii bolo oznámené, že film to bude vykonané po svetovom turné RBD skončila, po vyhlásení RBD To sa rozišli film bol nikdy byť natočený.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.