Choď na obsah Choď na menu
 


Bol iba pekný – 2-čast

,,Nechceš ísť von?“ odpísala som mu ,,Asi ma mama nepusti!“

Potom mi prišla odpoveď ,,Škoda.“ Nevedela som čo robiť povedala som si prečo nie? A napísala som mu ,,Ale vlastne pôjdem veľmi rada.“  Ale on mi už neodpísal zavial ma pocit ktorý mi vravel čo si tým chcel dokázať že s nim budeš chodiť veď ho už ani nemáš rada. Začala som sa zamíšlať nad tým chceš alebo nechceš s nim chodiť.

A to rozhodnutie nebolo preňho veľmi dobre. Na druhy deň ráno som mu napísala SMSku v ktorej stalo: ,, Rozmyslela som si to už nechcem viac chodiť. Prepáč ale podľa mňa si iba rozmaznane a arogantne decko. PS: Neviem prečo mi to prišlo až tak neskoro!!!“

Viete čo mi na to odpísal jedno sprosté OK . Tak tým ma fakt dorazil vedela som že je úbohý ale že až tak že mi na to povie iba OK nechcem by zla ale to je úbohosť byt chcel so mnou chodiť len tak aby ukázal že ma dievča alebo sa bal prejaviť svoje city ale úprimne si myslím že to bolo to druhé.

Mne už bol ukradnutí ale ja jemu ako vydám asi nie stále sa na mňa pozeral neviem čo tým chcel dosiahnúť. Ale vtedy som to pochopila. Pochopila som čo je on zač jednoducho je to ten typ chalana čo musí dostať čo chce je to hlúpy rozmaznaný arogantný chalan. A teraz stále s nim chodím do triedy ale ani sa nerozprávame ma niekedy stavy sa na mňa pozerať ale už nie tak často. Možno kedy sa netváril tak frajersky, trocha sa ukludnil a neprovokoval bol by s neho dobrý kamaráť ale on sa asi už nezmení alebo aspoň sa ním nebudem tak dlho poznať aby som to mohla posúdiť

Ďakujem za prečítanie tohto článku tento článok som sama zažila trocha som upravila čas, a pridala som tam nitke prvky aby tam bol ten správny efekt. Ak sa vám tento príbeh páčil tak mi to môžete povedať ale ak sa vám nepáčil môžete mi povedať ako by ste ho urobili vy a ja ho trocha upravím.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.